nbsp» Aldekon Stadyum Koltukları Tel 0554 583 12 05

Attawabıc Conttractıng Company (Acc) Libya Tarablus Znata

Proje Detayları

Proje Adı :

Attawabıc Conttractıng Company (Acc) Libya Tarablus Znata

Kaç Kişilik :  130 Kişilik

Proje Tipi : Konferans Koltuğu Antipanik Yazı Tablalı Proje Tamamlanma Süresi : 45 Gün Attawabıc Conttractıng Company (Acc) Libya Tarablus Znata İçin Özel Olarak Üretilen Malzeme ve Koltuklar Kullanılmıştır.
Termin Süresi İçerisinde Malzeme Kalitesinden ve İçilik Kalitesinden Ödün Vermeden Tam Olarak ve Zamanında Teslim Gerçekleştirilmiştir.

Attawabıc Conttractıng Company (Acc) Libya Tarablus Znata

Aldekon Türkiye’de ve Dünya’da Yaptığı Projelerle Dünya Çapında Koltuk Üretimi Konusunda Lider Firma Konumundadır. Dünya Standartlarında Yıllık 300.000 Adet Stadyum Koltuğu, Tribün Koltuğu, Arena Koltuğu; Yıllık 200.000 Adet Konferans Koltuğu, Sinema ve Tiyatro Koltuğu Üretiyoruz.. Alev Almayan, Solmayan Gibi Özelliklerle Kalitesi Geliştirilmiş Koltuklar Üretiyoruz.

Aylık 20.000 adet Konferans ve sinema koltuk üretimi ve Aylık 50.000 adet Stadyum koltuğu üretimi kapasitemiz ile Türkiye’de koltuk üretiminde lider firmayız.
Üretim, ürünler, fiyatlar için iletişim safyamızdan iletişime geçebilir veya bizi sosyal medyada facebook ve instagram‘dan takip edebilirsiniz.

Asia Company Almarj-Libiya-İndustry Area
Avendcompany Jasım Irak – Dohok
Navigation

Quickview

Close

Categories